Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 28 september 2017

Bedrijvenmissie Horeca Expo 2017 Gent

Bedrijvenmissie Horeca Expo 2017 Gent
Bent u inkoper, producent of ondernemer in de horeca of in de voedingsmiddelen- en drankensector? En zoekt u nieuwe zakenrelaties in België? Ga dan mee met de bedrijvenmissie op 22 en 23 november 2017 naar de Horeca Expo in Gent.
Lees verder

Smart City innovatiemissie naar Barcelona
Wilt u uw kansen op het gebied van innovatie verkennen in Barcelona? Bent u benieuwd hoe Catalonië zich ontwikkeld heeft tot toonaangevende regio op het gebied van Smart Cities? Ga dan mee met de innovatiemissie op 13 november 2017. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) en het NBSO...
Lees verder

Invoer van zachte tarwe
Nieuwsbericht 17.085 – Vanaf 21 september 2017 wordt het handelsakkoord met Canada (CETA) voorlopig toegepast.
Lees verder

Gezocht: Innovatieve oplossingen voor zonnestroom in agrarische gebieden
Hoe komen we tot oplossingen om agrarische gronden te benutten voor het opwekken van zonne-energie met optimaal behoud van de agrarische functie? Die vraag staat centraal op vrijdag 13 oktober 2017, tijdens een creatieve inspiratie- en ontwerpbijeenkomst in Bunschoten. De Rijksdienst voor...
Lees verder

Opening inschrijving diverse tariefcontingenten rundvlees oktober
Nieuwsbericht 17.086 - In de maand oktober 2017 kunt u  inschrijven voor diverse invoertariefcontingenten in de rundersector.
Lees verder