Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 14 september 2017

Een bijzonder sportseizoen: een nieuw kabinet, Spelen en gemeenteraadsverkiezingen…

Een bijzonder sportseizoen: een nieuw kabinet, Spelen en gemeenteraadsverkiezingen…
Er staat ons heel wat te wachten dit sportseizoen, en niet alleen op sportgebied. Natuurlijk, een Olympische en Paralympische winter staat altijd garant voor mooie Nederlandse sport. In de komende maanden wordt echter ook bepaald hoe het politieke speelveld er voor de komende vier jaar uit gaat zien. En dat zowel op landelijk als lokaal niveau. Als we de berichten moeten geloven, en waarom zouden we dat niet doen, zal er kort na Prinsjesdag 2017 een nieuw kabinet worden gepresenteerd. We zijn erg benieuwd naar de sportparagraaf van het regeerakkoord. Wat deze winter uniek maakt, is dat er bijna parallel aan de wisseling van de wacht op landelijk niveau, in maart 2018 verkiezingen plaatsvinden voor de gemeenteraden van iets meer dan 370 gemeenten. Overal in het land worden lokale verkiezingsprogramma's gemaakt en lijsten met kandidaten opgesteld. Voor de Nederlandse sport worden dit...
Lees verder