Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 13 september 2017

Eerste Joy of Moving lane in Nederland onthuld op basisschool in Doetinchem

Eerste Joy of Moving lane in Nederland onthuld op basisschool in Doetinchem
DOETINCHEM -  Integraal Kindcentrum (IKC) Het Noorderlicht uit Doetinchem krijgt als eerste locatie in Nederland een Joy of Moving lane. Deze lane is een centrale plek in de school die kinderen aanzet tot meer beweging. De lane werd tijdens de Sportieve Opening van het Schooljaar onthuld door wethouder Drenth van de gemeente Doetinchem met sportpromotors van de Nationale Sportweek Annamarie Thomas en Mieke Cabout.  In 2016 hebben NOC*NSF en Ferrero, partner van de Nationale Sportweek, het actieplan 'Joy of Moving' gelanceerd. Via diverse initiatieven, waarbij kennis en plezier centraal staan, willen zij kinderen in het basisonderwijs stimuleren meer en beter te bewegen. Richard Kaper, hoofd Sportparticipatie bij NOC*NSF: "Sport en bewegen op school is niet alleen leuk. Steeds meer onderzoek laat zien dat het ook belangrijk is voor de motorische, sociale én cognitieve ontwikkeling van...
Lees verder