Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 6 september 2017

Esther Vergeer chef de mission Paralympic Team NL

Esther Vergeer chef de mission Paralympic Team NL
ARNHEM - Esther Vergeer is de chef de mission van Paralympic TeamNL PyeongChang 2018. De zevenvoudig Paralympisch kampioene rolstoeltennis was tijdens de Paralympische Spelen in Rio al assistent van chef de mission André Cats. ''Ik ben heel blij en trots dat ik deze taak mag vervullen voor NOC*NSF en Team NL'', aldus Vergeer. ''Dat ik op deze manier verder kan bouwen aan de Paralympische sport, vind ik heel gaaf. Het was vorig jaar een waanzinnige belevenis om in de staf als assistent chef de mission mee te helpen aan de voor Paralympic TeamNL zo succesvol verlopen Paralympische Spelen in Rio. Dat smaakte naar meer.''  Vergeer ziet voor zichzelf een belangrijke rol weggelegd als verbindende schakel tussen sporters, coaches en staf. ''Daarnaast wil ik ervoor zorgen dat alles vlekkeloos verloopt, bijvoorbeeld op het gebied van logistiek en transport, zodat de sporters zich volledig kunnen...
Lees verder