Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 5 september 2017

Geloofsbrieven ambassadeurs Estland, Litouwen en Tsjaad

Geloofsbrieven ambassadeurs Estland, Litouwen en Tsjaad
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 6 september op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Estland, H.E. mevrouw Kaili Terras, de ambassadeur van de Republiek Litouwen, Z.E. Vidmantas Purlys, en de ambassadeur van de Republiek Tsjaad, H.E. mevrouw Ammo Aziza Baroud.
Lees verder

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan de Kustwacht
Hare Majesteit Koningin Máxima bracht dinsdagmiddag 5 september 2017 een werkbezoek aan de Nederlandse Kustwacht. Koningin Máxima is geïnformeerd over de taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van de Kustwacht, die haar thuisbasis heeft op het terrein van de Koninklijke Marine in Den Helder.
Lees verder

Koning opent nieuwbouw Eurojust in Den Haag
Zijne Majesteit de Koning opent woensdagmiddag 4 oktober 2017 in Den Haag de nieuwbouw van Eurojust. De Koning verricht de opening door het onthullen van een plaquette in de lobby van het gebouw.
Lees verder