Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 4 september 2017

Genomineerden ‘Sportgemeente van het Jaar’ en ‘Beste Initiatief' bekend

Genomineerden 'Sportgemeente van het Jaar' en 'Beste Initiatief' bekend
DEN HAAG - De gemeenten Alphen aan de Rijn, Heerenveen, 's-Hertogenbosch en Hoogeveen strijden dit jaar om de eervolle titel Sportgemeente van het Jaar. Samen met de gemeente Breda zijn 's-Hertogenbosch en Hoogeveen tevens genomineerd voor het 'Beste initiatief 2016/2017 op sport- en beweegbeleid'. De winnende gemeenten worden op woensdag 27 september bekendgemaakt tijdens het jaarcongres van Vereniging Sport en Gemeenten in Arnhem. Sportgemeente 2017 Voor Sportgemeente van het jaar 2017 zijn gemeenten door een adviescommissie beoordeeld op diverse indicatoren. Hoeveel euro geeft de gemeente per inwoner uit aan sport en welk percentage van de bevolking is sportief actief? Ook is beoordeeld op het aantal aanwezige sportvoorzieningen (sportvelden, sporthallen en zwemwater) in de gemeente. Gemeenten krijgen tot slot punten voor de breedte van het sportaanbod. Uit hoeveel verschillende...
Lees verder