Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 11 september 2017

Gratis webinar WBSO - Hoe verlaag ik mijn kosten voor R&D?

Gratis webinar WBSO - Hoe verlaag ik mijn kosten voor R&D?
Het ministerie van Economische Zaken geeft financiële steun aan innovatieve bedrijven. Zo'n duwtje in de rug is de innovatieregeling WBSO. In het gratis webinar 'Hoe verlaag ik mijn kosten voor R&D?' krijgt u uitleg hoe de WBSO werkt. Tijdens het webinar lichten adviseurs van de Rijksdienst van...
Lees verder

Informatiemiddag Horizon2020 Societal Challenge 6 & SSH Integratie
Bent u sociaal- of geesteswetenschapper en/of begeleidt u voorstellen van indieners in het Horizon2020 Societal Challenge 6 programma? Bent u benieuwd hoe u nog meer waarde kunt toevoegen aan uw aanvraag door middel van interdisciplinair en cross-sectoraal werken? Kom dan naar de Horizon2020...
Lees verder

Octrooiblog: Met plakband kun je alles maken
Het plakband is op 8 september jarig. Precies 87 jaar geleden begon 3M met de productie ervan. Richard Drew heeft het plakband in 1930 uitgevonden.
Lees verder

Informatiebijeenkomst Internationale financieringsmogelijkheden Amersfoort
Bent u een ondernemer met internationale ambities? Kom dinsdag 3 oktober 2017 naar Amersfoort voor de bijeenkomst Financieringsmogelijkheden voor internationaal zakendoen. Laat u informeren over alle financieringsmogelijkheden vanuit de overheid en banken en andere financiële...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Internationale financieringsmogelijkheden Eindhoven
Bent u een ondernemer met internationale ambities? Kom woensdag 4 oktober 2017 naar Eindhoven voor de bijeenkomst Financieringsmogelijkheden voor internationaal zakendoen. Laat u informeren over alle financieringsmogelijkheden vanuit de overheid en banken en andere financiële...
Lees verder