Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 12 september 2017

Gulf Business Dialogue: zakendoen in de Golfstaten

Gulf Business Dialogue: zakendoen in de Golfstaten
Heeft u interesse om te ondernemen in de Golfregio? En wilt u in een middag uw zakelijke netwerk vergroten, kennismaken met de Nederlandse ambassades in deze regio en informatie inwinnen over de Golfstaten? Kom dan op vrijdag 3 november 2017 naar de Gulf Business Dialogue.
Lees verder

Speeddate-sessie DGGF voor Startups
Bent u een startende ondernemer die zich richt op ontwikkelingslanden of opkomende markten? Wilt u weten welke financieringsmogelijkheden er zijn en hoe de overheid u kan helpen? Kom naar de speeddate-sessie 'DGGF voor Startups'. Tijdens de speeddate-sessie op 9 oktober 2017 in Delft krijgt u meer...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Internationale financieringsmogelijkheden Papendrecht
Bent u een ondernemer met internationale ambities? Kom donderdag 5 oktober 2017 naar Papendrecht voor de bijeenkomst Financieringsmogelijkheden voor internationaal zakendoen. Laat u informeren over alle financieringsmogelijkheden vanuit de overheid en banken en andere financiële...
Lees verder

Bouw elektriciteitsvoorzieningen landelijk Oeganda met ORIO
In Oeganda draagt ORIO bij aan de bouw van 9 kleine waterkrachtcentrales en een lokaal energienetwerk.
Lees verder

Factfinding-missie ICT Australië
Actief in de ICT of digitale infrastructuur en interesse om te ondernemen in Australië? Ga mee op factfinding-missie naar Sydney en bezoek het Spark Festival. Van 14 tot 20 oktober 2017 gaat een groep van ICT-ondernemers en start-ups naar Sydney. Deze factfinding-missie biedt kansen voor start-ups...
Lees verder