Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 13 september 2017

Handelsmissie naar de Verenigde Arabische Emiraten en Oman

Handelsmissie naar de Verenigde Arabische Emiraten en Oman
Bent u een ondernemer en heeft u interesse in de sportmarkt in de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) en Oman? Ga dan mee met een uitgaande missie naar de VAE. Bij voldoende belangstelling wordt de missie verlengd met een bezoek aan Oman.Voetbal in de VAE De missie heeft een focus op (toelevering...
Lees verder

Holland Paviljoen op Internationale Grüne Woche 2018
Wilt u uw producten en of diensten presenteren op 's werelds grootste consumentenbeurs op het gebied van landbouw, tuinbouw en levensmiddelen? En wilt u graag de nieuwe Nederlandse bewindspersoon voor Landbouw en agri-gerelateerde decisionmakers ontmoeten? Neem dan deel aan het Holland Paviljoen op...
Lees verder

Matchmaking met Braziliaanse voedselproducenten
Bent u actief in de voedselretail? En bent u geïnteresseerd in inkoop, verwerking, verpakking of distributie van typisch Braziliaanse producten voor de Europese markt? Kom dan naar het matchmaking-evenement op 4 oktober 2017.
Lees verder

Marc Hendrikse nieuw boegbeeld voor topsector Hightech
Marc Hendrikse is het nieuwe boegbeeld van de topsector High Tech Systemen en Materialen (HTSM). Hij volgt per 12 september Amandus Lundqvist op, die vanaf de start in 2012 deze functie bekleedde.
Lees verder

Workshop Internationale marktkansen voor Biobased economy
Bent u internationaal actief op het terrein van de biobased economy? Meld u dan aan voor de Workshop Internationale marktkansen voor Biobased economy - op 4 oktober in Utrecht. ProgrammaRVO.nl gaat tijdens de middag in op Zuid-Afrika als kansrijk land. Voor dit land is een marktstudie naar het...
Lees verder