Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 15 september 2017

Hulp van IOC voor Sint Maarten, Saba en Sint Eustatius

Hulp van IOC voor Sint Maarten, Saba en Sint Eustatius
ARNHEM - Het IOC is bereid bij te dragen aan het herstel van de sportinfrastructuur op St Maarten, Saba en St Eustatius, zo maakt NOC*NSF op 15 september 2017 bekend. Eerder gaf het IOC aan een noodfonds van 1 miljoen dollar op te zetten om het Caribische gebied via Olympische Comités te helpen bij de wederopbouw van de sportinfrastructuur die ten gevolge van de orkaan Irma zwaar is beschadigd. "Al onze sympathie en gedachten zijn met de slachtoffers en de families die familieleden hebben verloren in deze natuurramp en met degenen die hun huizen en levensonderhoud hebben verloren," zei de IOC-president Thomas Bach. "Het IOC staat klaar om de Nationale Olympische Comités van de getroffen landen te helpen bij het herbouwen van de sportinfrastructuur die is vernietigd," vervolgt de voorzitter van het IOC. Gerard Dielessen, algemeen directeur NOC*NSF: "Vanzelfsprekend heeft het herstellen...
Lees verder