Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 11 september 2017

King and Minister Plasterk to visit Curaçao

King and Minister Plasterk to visit Curaçao
On Sunday His Majesty the King will be departing for a visit to Curaçao. He will be accompanied by Ronald Plasterk, Minister of the Interior and Kingdom Relations. There they will be briefed on the aid being sent from Curaçao to the Windward Islands. They will also look into the possibility of visiting the islands of St Maarten, Saba and St Eustatius.
Lees verder

Koning brengt werkbezoek aan De Jordaan in Amsterdam
Zijne Majesteit de Koning bracht vanmiddag op uitnodiging van burgemeester Eberhard van der Laan een werkbezoek aan de Amsterdamse buurt De Jordaan. De Koning bezocht verschillende locaties en sprak met ondernemers en buurtbewoners over het wonen en werken in het stadsdeel waar verschillende stedelijke functies samenkomen.
Lees verder

Koning en minister Plasterk bezoeken Curaçao (2)
Zijne Majesteit de Koning en minister Plasterk van Koninkrijksrelaties arriveren zondag 10 september 2017 op Curaçao.
Lees verder