Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 17 september 2017

Koning en minister-president Rutte ontvangen minister-president Nordrhein-Westfalen

Koning en minister-president Rutte ontvangen minister-president Nordrhein-Westfalen
Zijne Majesteit de Koning en minister-president Rutte ontvangen dinsdag 26 september de heer Armin Laschet, minister-president van de Duitse deelstaat Nordrhein-Westfalen voor een kennismakingsbezoek.
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt Verenigde Naties in New York
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt van dinsdag 19 tot en met donderdag 21 september New York ter gelegenheid van de jaarlijkse Algemene Vergadering van de Verenigde Naties (AVVN). Zij doet dit in haar hoedanigheid van speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling.
Lees verder

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde
Hare Majesteit Koningin Máxima bracht donderdagmorgen 14 september een werkbezoek aan het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde (KITLV) in Leiden.
Lees verder