Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 19 september 2017

Koning in Glazen Koets onderweg naar Ridderzaal

Koning in Glazen Koets onderweg naar Ridderzaal
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn vanaf Paleis Noordeinde in de Glazen Koets vertrokken naar het Binnenhof. Na een korte rijtoer door het centrum van Den Haag komt het koningspaar aan bij de Ridderzaal.
Lees verder

Liveblog Prinsjesdag: Koning begint aan troonrede
Het is de derde dinsdag van september en dat betekent dat het Prinsjesdag is. Tijdens deze dag spreekt de koning de troonrede uit met daarin de belangrijkste punten uit het regeringsbeleid. Daarnaast wordt de begroting voor het komende jaar gepresenteerd. Volg de laatste ontwikkelingen in ons liveblog. 
Lees verder