Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 5 september 2017

Koning ontvangt informateur Zalm

Koning ontvangt informateur Zalm
Mededeling van het Kabinet van de Koning:
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt Lerarencongres
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt vrijdagmiddag 6 oktober 2017 het 5e Lerarencongres in Amersfoort. Het tweedaagse congres is van en voor leraren in het primair, voortgezet, speciaal en middelbaar beroepsonderwijs. De conferentie, georganiseerd door de Onderwijscoöperatie, vindt plaats bij ROC Midden Nederland.
Lees verder

Staatsbezoek Koning en Koningin Jordanië
Op uitnodiging van Zijne Majesteit de Koning brengen Hunne Majesteiten Koning Abdullah II bin Al Hussein en Koningin Rania Al Abdullah van het Hasjemitisch Koninkrijk Jordanië in november 2017 een staatsbezoek aan Nederland.
Lees verder