Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 21 september 2017

Koning reikt Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2017 uit

Koning reikt Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2017 uit
Zijne Majesteit de Koning reikt vrijdagmiddag 6 oktober de Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2017 uit in het Koninklijk Paleis Amsterdam. Vier jonge kunstenaars ontvangen deze aanmoedigingsprijs, een bedrag van 6.500 euro. Na de uitreiking opent de Koning de tentoonstelling waar de winnende werken en een selectie uit de overige ingezonden schilderijen te zien zijn.
Lees verder

Koning bezoekt symposium Koninklijke Vereniging van Nederlandse Reserveofficieren
Zijne Majesteit de Koning is woensdagmiddag 25 oktober 2017 aanwezig bij het jubileumsymposium van de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Reserveofficieren (KVNRO). De KVNRO is de belangenbehartiger voor alle (aspirant) reserveofficieren van de Krijgsmacht.
Lees verder

Koning bezoekt 50-jarig Lelystad
Zijne Majesteit de Koning is woensdag 15 november 2017 aanwezig bij een feestelijke bijeenkomst ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de gemeente Lelystad.
Lees verder