Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 30 september 2017

Koningin Máxima bij tweede Koning Willem I Lezing

Koningin Máxima bij tweede Koning Willem I Lezing
Hare Majesteit Koningin Máxima is dinsdagavond 3 oktober aanwezig bij de tweede Koning Willem I Lezing over ondernemerschap bij kwekerij Koppert Cress in Westland. Deze lezing markeert de start van de inschrijving voor de tweejaarlijkse ondernemersprijzen van de Koning Willem I Stichting. Na de lezing vindt een besloten Winnaarsdiner plaats.
Lees verder

Prof.mr. Pieter van Vollenhoven opent gerestaureerd Fort bij Krommeniedijk
Prof.mr. Pieter van Vollenhoven opent woensdagmiddag 4 oktober 2017 in Uitgeest het gerestaureerde en herbestemde Fort bij Krommeniedijk in de Stelling van Amsterdam. In Fort K'IJK komen diverse doelen samen; het bieden van een duurzame zorgplek voor jongeren en de openstelling van cultuurhistorisch erfgoed voor publiek.
Lees verder

Nieuwe portretfoto's
De Rijksvoorlichtingsdienst stelt vier foto's beschikbaar van Koningin Máxima, Prinses Catharina-Amalia, Prinses Alexia en Prinses Ariane. De foto's zijn gemaakt op 18 april 2017 ter gelegenheid van de vijftigste verjaardag van Koning Willem-Alexander.
Lees verder