donderdag 28 september 2017

Koningin Máxima opent cultuurcentrum Zinder in Tiel

Koningin Máxima opent cultuurcentrum Zinder in Tiel
Hare Majesteit Koningin Máxima opent donderdagmiddag 26 oktober cultuurcentrum Zinder in Tiel. Als centrum voor muziek, dans, theater, beeldende kunst, literatuur en informatie vormt Zinder een ontmoetings- en inspiratieplek voor inwoners, bezoekers en toeristen.
Lees verder

Koning bij viering 50 jaar SIRE
Zijne Majesteit de Koning is maandag 30 oktober 2017 aanwezig bij de viering van het 50-jarig bestaan van Stichting Ideële Reclame (SIRE) in Amsterdam. De jubileumviering vindt plaats in het Tropenmuseum en het Koninklijk Instituut voor de Tropen (KIT).
Lees verder

Koning en Koningin brengen streekbezoek aan het Eemland
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen dinsdag 24 oktober 2017 een streekbezoek aan het Eemland in de provincie Utrecht. Tijdens het bezoek staat het stroomgebied van de rivier de Eem centraal, een gebied waarin dorpen en steden van verschillende grootte en karakter omgaan met veranderingen in de streek.
Lees verder