Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 september 2017

Koningin Máxima opent 'Tien topstukken on tour' in Mauritshuis

Koningin Máxima opent 'Tien topstukken on tour' in Mauritshuis
Hare Majesteit Koningin Máxima opent woensdagochtend 4 oktober in het Mauritshuis in Den Haag de reizende tentoonstelling 'Tien topstukken on tour: Voor Nederland verworven dankzij de BankGiro Loterij'. Met deze tentoonstelling willen het Kröller-Müller Museum, het Van Gogh Museum, het Rijksmuseum en het Mauritshuis het belang van nieuwe aankopen voor Nederland tonen.
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt Mexico in het kader van toegang tot financiële diensten
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt Mexico van woensdagavond 6 tot en met donderdag 7 september als speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling. Donderdag 7 september houdt zij onder meer in het nationaal paleis in Mexico-stad een toespraak bij het 'Third International Forum on Financial Inclusion'. Zijne Excellentie President Enrique Peña Nieto houdt het openingswoord.
Lees verder

Ontslagverlening staatssecretaris Van Dam
Mededeling van het Kabinet van de Koning:
Lees verder