Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 27 september 2017

Matchmaking en Horizon2020 evenement Healthy Urban Living

Matchmaking en Horizon2020 evenement Healthy Urban Living
Wilt u meedoen aan internationale onderzoeksprojecten? Wilt u meer weten over de nieuwe, aan gezondheid gerelateerde onderwerpen in Horizon 2020? Zoekt u een partner voor een H2020- of Eurostarsproject? Kom dan op 9 en 10 november naar Utrecht. Het doel van dit evenement is het smeden van kansrijke...
Lees verder

Invoer uit Canada (CETA handelsakkoord)
Nieuwsbericht 17.084 – Voert u rundvlees, varkensvlees, granen of zuivel in vanuit Canada? Op 21 september 2017 is de voorlopige toepassing van handelsakkoord tussen de EU en Canada (CETA) gestart.
Lees verder

Masterclass Octrooigilde Bescherming van apps
Bent u starter en bezig met de ontwikkeling van apps? Wilt u weten hoe u die het beste beschermt tegen namaak? Kom dan naar de Masterclass Octrooigilde 'Bescherming van apps'. Software is een onlosmakelijk deel geworden van onze samenleving. Veel startende bedrijfjes beginnen tegenwoordig met...
Lees verder

Nationaal Export Event: Internationaal Ondernemen Festival 2017
Exporteert u goederen of diensten? Wilt u meer weten over internationaal zakendoen? Kom dan op woensdag 1 november 2017 naar het Nationaal Export Event, hét evenement voor startende en ervaren exporteurs die willen investeren in internationaal succes. Het programma van het Nationaal Export Event...
Lees verder

Extra financiering voor scale-ups en start-ups
Scale-ups en start-ups krijgen een extra financiele ondersteuning van bijna € 250 miljoen. Zo krijgen snelgroeiende bedrijven hulp om hun activiteiten verder uit te bouwen.
Lees verder