Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 11 september 2017

Meer aandacht voor carrière na de topsport

Meer aandacht voor carrière na de topsport
ARNHEM - Een topsportcarrière is in het algemeen tijdelijk. Dat betekent dat een topsporter op een bepaald moment een overstap gaat maken naar een periode zonder sport op het hoogste niveau. Jarenlang was de focus alleen maar gericht op het bereiken en behouden van dat hoogste niveau. Als daar een eind aan komt, ziet de dagelijkse wereld er plotseling heel anders uit. Maandag 11 september is op Papendal de aftrap gegeven voor een programma waarbij topsporters meer begeleid worden bij een overstap naar een volgende carrière. Transitie Met steun van het ministerie van VWS gaat NOC*NSF topsporters beter voorbereiden op en ondersteunen bij een soepele overgang naar een volgende loopbaan. Hierbij werkt zij samen met verschillende externe partners. Onder de noemer 'Transitie naar volgende carrière' voert NOC*NSF met topsporters een intakegesprek, waarin de individuele behoefte van de sporter...
Lees verder