Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 20 september 2017

Ons Oranje! 28 spelers in voorlopige selectie Jong Oranje

28 spelers in voorlopige selectie Jong Oranje
Jong Oranje-coach Art Langeler heeft 28 spelers opgenomen in de voorlopige selectie voor de aankomende EK-kwalificatieduels tegen Letland en Oekraïne. Vrijdag 6 oktober om 18.00 uur treft Jong Oranje op stadion De Vijverberg Letland. Dinsdag 10 oktober om 18.00 uur speelt de ploeg van Langeler in Kiev tegen Oekraïne.
Lees verder

Onder 20 in actie tegen Duitsland en Polen
Het Nederlands elftal voor spelers onder 20 jaar oefent op donderdag 5 oktober (17.00 uur) in Hardenberg tegen Duitsland. Vier dagen later speelt de ploeg in en tegen Polen (14.00 uur).
Lees verder

Leeuwinnen: Kaartverkoop voor Nederland – Ierland begonnen
De OranjeLeeuwinnen spelen op dinsdag 28 november (aftrap 20.00 uur) het derde duel in de WK-kwalificatie. In Nijmegen is Ierland de tegenstander. De kaartverkoop voor deze wedstrijd is vanaf nu begonnen!
Lees verder