Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 3 september 2017

Ons Oranje! Advocaat voert drie wijzigingen door in opstelling

Advocaat voert drie wijzigingen door in opstelling
Davy Pröpper staat tegen Bulgarije in de basisopstelling van het Nederlands elftal. De middenvelder krijgt de voorkeur van bondscoach Dick Advocaat boven Wesley Sneijder. Het is het de derde keer voor Davy Pröpper dat hij aan de aftrap staat bij Oranje en zijn zesde interland. Naast Pröpper hebben ook Kenny Tete en Tonny Vilhena een basisplek tegen Bulgarije. Het duo vervangt Timothy Fosu-Mensah en Kevin Strootman, die ontbreekt wegens een schorsing. Verder kiest bondscoach Dick Advocaat voor dezelfde spelers als tegen Frankrijk. Het cruciale WK-kwalificatieduel begint om 18.00 uur. Opstelling Nederland: Cillessen; Tete, De Vrij, Hoedt, Blind; Wijnaldum, Pröpper, Vilhena; Robben, Janssen, Promes.
Lees verder