Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 8 september 2017

Ons Oranje! Blog onder 17: Huisregels, reizen en trainen

Blog onder 17: Huisregels, reizen en trainen
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar speelt ter voorbereiding op de EK-kwalificatie een vierlandentoernooi in Duitsland. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Israël, Italië en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Eerste toernooi voor vernieuwd CP-team
Het CP-team reisde woensdagavond met een flink veranderde selectie af naar de World Championships. In Argentinië moet de flink veranderde en vooral jonge groep laten zien wat ze waard zijn. "Hopelijk kan jong enthousiasme het winnen van ervaring", aldus bondscoach Max Raeven, die maandag eveneens aan zijn eerste toernooi begint.
Lees verder

Blog Onder 17: Nieuwe regels in de eetzaal
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar speelt ter voorbereiding op de EK-kwalificatie een vierlandentoernooi in Duitsland. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Israël, Italië en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder