Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 7 september 2017

Ons Oranje! Blog Onder 17: Leef als een prof… en maak plezier!

Blog Onder 17: Leef als een prof… en maak plezier!
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar speelt ter voorbereiding op de EK-kwalificatie een vierlandentoernooi in Duitsland. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Israël, Italië en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Oranje waarschijnlijk in divisie 2 van nieuwe UEFA Nations League
UEFA start volgend jaar met een nieuwe landencompetitie: de zogenaamde Nations League. 55 landen strijden in vier divisies om promotie naar een hogere divisie dan wel om de Nations League-titel.
Lees verder

Siri Worm vervangt Kelly Zeeman
Kelly Zeeman heeft zich afgemeld voor het trainingskamp en de oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Denemarken. De speelster van Ajax is onvoldoende fit. Bondscoach Wiegman heeft Siri Worm (Everton) opgeroepen als vervanger van Zeeman.
Lees verder