Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 3 september 2017

Ons Oranje! Bondscoach Advocaat niet bang voor Bulgarije

Bondscoach Advocaat niet bang voor Bulgarije
De wonden na de ruime nederlaag tegen Frankrijk zijn gelikt, het vizier is volledig op Bulgarije gericht. Drie wedstrijden winnen en Oranje kan alsnog het WK halen, is de overtuiging van bondscoach Dick Advocaat.
Lees verder

Advocaat voert drie wijzigingen door in opstelling
Davy Pröpper staat tegen Bulgarije in de basisopstelling van het Nederlands elftal. De middenvelder krijgt de voorkeur van bondscoach Dick Advocaat boven Wesley Sneijder.
Lees verder

Oranje leeft nog na verdiende zege op Bulgarije
Oranje leeft nog. Dat was de conclusie na negentig minuten voetbal in de Amsterdam ArenA. Nederland versloeg Bulgarije met 3-1 en mag daardoor hoop houden op plek twee, een plek die hoogstwaarschijnlijk recht geeft op een plaats in de play-offs. Dat Zweden dik won van Wit-Rusland zorgde echter wel voor een flinke domper op de feestvreugde.
Lees verder