Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 4 september 2017

Ons Oranje! Carolina vervangt geblesseerde Paal bij Oranje onder 20

Carolina vervangt geblesseerde Paal bij Oranje onder 20
Jurich Carolina is door KNVB-coach Dwight Lodeweges aan de selectie van het Nederlands elftal onder 20 jaar toegevoegd. De verdediger van PSV vervangt clubgenoot Kenneth Paal die vanwege een blessure het trainingskamp heeft verlaten.
Lees verder

Kaartverkoop WK-kwalificatieduel Nederland - Zweden
Rusland is nog haalbaar, Oranje is nog in de race voor een plaats op het WK. In de groepsfase van de WK-kwalificatie worden de kaarten pas in de laatste twee speelronden definitief geschud. Het Nederlands elftal sluit de campagne af met een uitwedstrijd in Wit-Rusland (zaterdag 7 oktober) en een thuiswedstrijd tegen Zweden (dinsdag 10 oktober).
Lees verder

Lucht geklaard tussen Advocaat en Gullit
Bondscoach Dick Advocaat en zijn assistent Ruud Gullit hebben gisterenavond gesproken over het filmpje dat Gullit maakte in de kleedkamer na afloop van het duel met Bulgarije.
Lees verder