Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 20 september 2017

Ons Oranje! CP-team kansloos ten onder tegen Oekraïne

CP-team kansloos ten onder tegen Oekraïne
Het nationale CP-team had maandag niets te vertellen tegen Oekraïne. Nederland probeerde zich in het Argentijnse San José te plaatsen voor de laatste vier van de World Championships, maar ging kansloos met 7-0 ten onder.
Lees verder

Klaas-Jan Huntelaar in voorselectie Oranje
Klaas-Jan Huntelaar is door bondscoach Dick Advocaat opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal. Oranje speelt op 7 oktober de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Wit-Rusland. Drie dagen later, op 10 oktober, staat in de Amsterdam Arena het laatste kwalificatieduel met Zweden op het programma.
Lees verder

Dit is de weg naar Rusland voor Oranje
Het Nederlands elftal speelt in de groepsfase van de WK-kwalificatie nog twee wedstrijden: een uitwedstrijd tegen Wit-Rusland en een thuiswedstrijd tegen Zweden. Momenteel staat Nederland op een derde plaats in de poule.
Lees verder