Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 12 september 2017

Ons Oranje! CP-team start World Championship met zege

CP-team start World Championship met zege
Het nationale CP-team boekte maandag bij de World Championships met de 2-0 tegen Venezuela de eerste overwinning. "We hadden het sneller af moeten maken en meer kunnen scoren, maar verder ben ik tevreden", aldus bondscoach Max Raeven in Argentinië.
Lees verder

Oranjevrouwen niet naar Denemarken
De OranjeLeeuwinnen zullen vandaag niet afreizen naar Denemarken voor de oefeninterland. De reprise van de EK-finale stond gepland voor aanstaande vrijdag in het Deense Horsens.
Lees verder

Blog Onder 17: Bowling, pizza en voetvolley
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar speelt ter voorbereiding op de EK-kwalificatie een vierlandentoernooi in Duitsland. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Israël, Italië en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder