vrijdag 29 september 2017

Ons Oranje! De Kleine Generaal begon als soldaat bij DSVP

De Kleine Generaal begon als soldaat bij DSVP
Dick Advocaat is vandaag 70 jaar geworden. De gifkikker uit Den Haag werd een grote trainer in Nederland, Schotland en Rusland en beleeft momenteel zijn derde periode als bondscoach van het Nederlands elftal. Maar het begon voor 'De Kleine Generaal' allemaal bij DSVP uit Pijnacker, als soldaat in de vierde klasse.
Lees verder

Volg de bekendmaking van de Oranjeselectie live
Het Nederlands elftal speelt in oktober de belangrijke WK-kwalificatieduels tegen Wit-Rusland en Zweden. Bondscoach Dick Advocaat maakt vandaag, vrijdag, om 12.00 uur zijn selectie bekend voor beide interlands. De persconferentie is live te volgen op OnsOranje.nl.
Lees verder

Selectie Jong Oranje voor EK-kwalificatieduels met Letland en Oekraïne
Jong Oranje-coach Art Langeler heeft 19 spelers geselecteerd voor de komende EK-kwalificatieduels met Letland en Oekraïne. Jong Oranje treft op vrijdag 6 oktober om 18.00 uur in stadion De Vijverberg de Letten. Vier dagen later speelt de ploeg van Langeler in Kiev tegen Oekraïne. Dat duel begint eveneens om 18.00 uur (lokale tijd).
Lees verder