Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 2 september 2017

Ons Oranje! Energiek Onder 18 veel te sterk voor Denemarken

Energiek Onder 18 veel te sterk voor Denemarken
Het Nederlands elftal onder 18 jaar is vooralsnog het enige nationale team dat in deze interlandweek een overwinning in de boeken mag bijschrijven. De ploeg van debuterend KNVB-coach Bert Konterman was in Nyborg in een oefeninterland met 2-1 te sterk voor de generatiegenoten uit Denemarken. Thomas Buitink en Thijs Oosting zorgden voor de Oranjeproductie.
Lees verder

Nederland kan balans met Bulgarije rechttrekken
Het Nederlands elftal speelde in de historie elf maal eerder tegen Bulgarije. Van die duels wist Oranje er vier te winnen, eindigde de strijd twee maal gelijk, en trokken de Oost-Europeanen vijf maal aan het langste eind.
Lees verder

Griek Sidiropoulos fluit Oranje in ArenA
De belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal tegen Bulgarije, zondagavond in de Amsterdam ArenA, wordt geleid door de Griekse scheidsrechter Anastasios Sidiropoulos.
Lees verder