Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 4 september 2017

Ons Oranje! Ex-international Piet Ouderland (84) overleden

Ex-international Piet Ouderland (84) overleden
De KNVB heeft met droefenis kennisgenomen van het overlijden van Piet Ouderland. De oud-international, die vooral furore maakte bij Ajax, overleed gisteren. Ouderland kwam tot zeven interlands waarin hij niet tot scoren kwam.
Lees verder

Samenvatting Nederland - Bulgarije
Opluchting bij Oranje. Het WK-kwalificatieduel met Bulgarije moest zondag gewonnen worden en aan die opdracht voldeed het Nederlands elftal. In de Amsterdam ArenA werd het 3-1.
Lees verder

Aftermovie: Nederland - Bulgarije
Revanche op zichzelf, revanche voor het Oranjelegioen. Het Nederlands elftal wilde zondag per se winnen van Bulgarije. En dat lukte. Met de 3-1 zege houdt Oranje de hoop op het WK 2018 in Rusland levend.
Lees verder