Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 11 september 2017

Ons Oranje! Flink puzzelen voor CP-coach Max Raeven

Flink puzzelen voor CP-coach Max Raeven
Het Nederlands CP-team speelt maandag in Argentinië de eerste wedstrijd van het WK. Maar voordat de ploeg van coach Max Raeven tegen opponent Venezuela aantreedt, kreeg het een flinke teleurstelling te verwerken. Doelman George van Altena werd vanuit de laagste handicapcategorie (5) in de hoogste (8) ingedeeld.
Lees verder

Blog Onder 17: Geen bommetje, gespetter of lawaai
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar speelt ter voorbereiding op de EK-kwalificatie een vierlandentoernooi in Duitsland. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Israël, Italië en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Konterman kiest spelers voor tweedaagse Onder 18
KNVB-coach Bert Konterman heeft zijn selectie bekendgemaakt van het Nederlands elftal voor spelers onder 18 jaar. Het team werkt deze maand een tweedaagse af op de KNVB Campus in Zeist.
Lees verder