Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 14 september 2017

Ons Oranje! Jong Leeuwen genieten bij Nederland - Bulgarije

Jong Leeuwen genieten bij Nederland - Bulgarije
Er waren bij Nederland - Bulgarije weer veel Jonge Leeuwen aanwezig om Oranje aan te moedigen. Het heeft geholpen, want Nederland won met 3-1.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen tegen België live op OnsOranje
De oefenwedstrijd van de OranjeLeeuwinnen tegen België is donderdag 14 september exclusief live te zien op OnsOranje.nl en op de Facebook-pagina van de OranjeLeeuwinnen. Het besloten duel wordt gespeeld in het nationale voetbalcentrum in het Belgische Tubeke en zal starten om 16.00 uur.
Lees verder

CP-team plaatst zich voor kwartfinale World Championship
Het nationale CP-team heeft na de winst op Venezuela woensdag ook Japan eenvoudig teruggewezen. Op het World Championship in Argentinië werd het 4-0. Nederland heeft ziih daarmee al na twee wedstrijden geplaatst voor de laatste acht van het toernooi.
Lees verder