Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 september 2017

Ons Oranje! Kaartverkoop WK-kwalificatieduel tegen Noorwegen start 5/9

Kaartverkoop WK-kwalificatieduel tegen Noorwegen start 5/9
Europees kampioen. Voor het eerst in de top 10 van de FIFA-ranking. Prachtig, maar de volgende uitdaging wacht. Het Nederlands vrouwenelftal speelt 24 oktober om 19.00 uur in het stadion van FC Groningen de eerste kwalificatiewedstrijd voor het WK 2019 tegen Noorwegen. De kaartverkoop voor de wedstrijd van de Oranjevrouwen start dinsdag 5 september om 12.00 uur.
Lees verder

Robin van Persie valt af wegens knieblessure
Robin van Persie verlaat het trainingskamp van het Nederlands elftal. De aanvaller van Fenerbahçe liep gisteren in het WK-kwalificatieduel met Frankrijk een knieblessure op en is zondag niet inzetbaar tegen Bulgarije.
Lees verder

Onder 19 in blessuretijd naast Portugal: 2-2
Een late treffer van Donyell Malen heeft het Nederlands elftal onder 19 jaar een gelijkspel tegen Portugal bezorgd. De invaller scoorde na een fraaie combinatie in de slotminuut, waardoor de oefeninterland tussen beide ploegen onbeslist bleef: 2-2. De afsluitende penaltyserie werd door de Portugezen met 6-5 gewonnen.
Lees verder