Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 19 september 2017

Ons Oranje! Klaas-Jan Huntelaar in voorselectie Oranje

Klaas-Jan Huntelaar in voorselectie Oranje
Klaas-Jan Huntelaar is door bondscoach Dick Advocaat opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal. Oranje speelt op 7 oktober de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Wit-Rusland. Drie dagen later, op 10 oktober, staat in de Amsterdam Arena het laatste kwalificatieduel met Zweden op het programma. Huntelaar kwam op 13 oktober 2015 voor het laatst in actie in Oranje, in de met 2-3 verloren interland tegen Tsjechië. De aanvaller speelde tot nu toe 76 interlands voor het Nederlands elftal, waarin hij 42 keer tot scoren kwam. "De laatste weken heeft hij goed gespeeld, dus we houden hem in de gaten", aldus de bondscoach. Andere opvallende namen zijn die van Daryl Janmaat, Ryan Babel en Robin van Persie. Laatstgenoemde is opgenomen in de voorselectie in afwachting van hoe zijn blessure zich gaat ontwikkelen.  De voorlopige selectie SpelerClubNathan Aké AFC BournemouthRyan BabelBesiktasDonny van de BeekAjaxSteven BerghuisFeyenoordDaley BlindManchester UnitedJasper CillessenFC BarcelonaMemphis DepayOlympique LyonBas DostSporting Clube de PortugalEljero EliaBasaksehirTimothy Fosu-MensahCrystal PalaceMarco van GinkelPSVWesley HoedtLazio RomaKlaas-Jan HuntelaarAjaxDaryl JanmaatWatfordVincent JanssenFenerbahçeDavy KlaassenEvertonJeremain LensBesiktasMatthijs de LigtAjaxJürgen Locadia PSVBruno Martins IndiStoke CityRobin van PersieFenerbahçeQuincy PromesSpartak MoskouDavy PröpperBrighton & Hove AlbionKarim RekikHertha BSCArjen RobbenFC Bayern MünchenWesley SneijderNiceMaarten StekelenburgEvertonKevin StrootmanAS RomaKenny TeteOlympique LyonJens ToornstraFeyenoordJoël VeltmanAjaxTonny VilhenaFeyenoordStefan de VrijLazio RomaGeorginio WijnaldumLiverpool FCJeroen ZoetPSV
Lees verder