Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 4 september 2017

Ons Oranje! Lucht geklaard tussen Advocaat en Gullit

Lucht geklaard tussen Advocaat en Gullit
Bondscoach Dick Advocaat en zijn assistent Ruud Gullit hebben gisterenavond gesproken over het filmpje dat Gullit maakte in de kleedkamer na afloop van het duel met Bulgarije. "Ik vond het geen handige actie van Ruud, dat heb ik hem gezegd en daarmee is de kous af," aldus de bondscoach. "Er is geen enkel probleem tussen Ruud en mij. We laten het achter ons." Ruud Gullit: "Ik heb dat filmpje gemaakt in mijn enthousiasme, achteraf had ik dat niet moeten doen. En daarmee zetten we er een streep onder." De KNVB-directie heeft kennis genomen van de situatie en gaat over tot de orde van de dag.
Lees verder