Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 12 september 2017

Ons Oranje! Myrthe Moorrees vervangt Kika van Es bij Oranjevrouwen

Myrthe Moorrees vervangt Kika van Es bij Oranjevrouwen
Bondscoach Sarina Wiegman heeft Myrthe Moorrees toegevoegd aan de selectie van Oranje. De FC Twente-speelster vervangt Kika van Es die kampt met knieklachten.
Lees verder

Oranjevrouwen oefenen tegen België
De OranjeLeeuwinnen spelen deze week toch nog een oefenwedstrijd. Donderdag 14 september speelt Nederland een besloten trainingswedstrijd tegen België. Het duel wordt gespeeld in het nationale voetbalcentrum in het Belgische Tubeke en start om 16.00 uur.
Lees verder

Nederlands zaalvoetbalteam vrouwen maakt nieuwe start
Na een afwezigheid van acht jaar wordt het Nederlands zaalvoetbalteam voor vrouwen nieuw leven in geblazen. Het doel? Het eerste officiële Europees kampioenschap vrouwenzaalvoetbal in 2019. KNVB-coach Marius Privee is erg enthousiast. "Dit is een mooie en belangrijke stap vooruit."
Lees verder