Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 10 september 2017

Ons Oranje! Nederland - Noorwegen na drie dagen uitverkocht

Nederland - Noorwegen na drie dagen uitverkocht
De WK-kwalificatiewedstrijd van de Oranjevrouwen tegen Noorwegen is na exact drie dagen al uitverkocht. Er komen op 24 oktober ruim tweeëntwintigduizend supporters naar de wedstrijd in het stadion van FC Groningen. Dat is een recordaantal toeschouwers voor een kwalificatiewedstrijd van het Nederlands vrouwenelftal.
Lees verder

Klinkende overwinning van Oranje onder 17 op Israël
Een gloednieuwe lichting van Oranje onder 17 is het seizoen gestart met een klinkende overwinning op Israël. In het vierlandentoernooi in Duitsland was de equipe van KNVB-coach Kees van Wonderen met grote cijfers te sterk voor de opponent; 4-0. "Maar zo groot was het verschil niet hoor", was Van Wonderen eerlijk.
Lees verder

Onder 17 na Israël ook te sterk voor Italië
Na de 4-0 zege op Israël heeft Oranje onder 17 ook haar tweede wedstrijd van het vierlandentoernooi gewonnen. De equipe van KNVB-coach Kees van Wonderen was met 2-0 te sterk voor Italië. Was de oefenmeester na de eerste zege nog wat kritisch op zijn mannen, nu had hij vooral genoten. "Ze hebben het heel goed opgepakt."
Lees verder