Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 6 september 2017

Ons Oranje! Nu live: Jong Schotland - Jong Oranje

Nu live: Jong Schotland - Jong Oranje
Om 20.30 uur wordt er afgetrapt bij Jong Schotland - Jong Oranje. Kijk nu live naar de EK-kwalificatiewedstrijd in Paisley via onderstaande link.
Lees verder

Jong Oranje hard onderuit op bezoek in Schotland
De goede wedstrijd van vrijdag tegen Engeland (1-1) een passend vervolg geven, liefst met een overwinning. Zo luidde ongeveer de opdracht voor Jong Oranje in de tweede EK-kwalificatiewedstrijd. Maar  op bezoek in Schotland slaagde het geen moment in die opzet. De 2-0 nederlaag was meer dan verdiend.
Lees verder

Blog Onder 17 - Leef als een prof … en maak plezier!
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar speelt ter voorbereiding op de EK-kwalificatie een vierlandentoernooi in Duitsland. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Israël, Italië en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze succesvolle groep talenten.
Lees verder