Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 13 september 2017

Ons Oranje! Onder 17 toernooiwinnaar na puntendeling met Duitsland

Onder 17 toernooiwinnaar na puntendeling met Duitsland
Zeven punten, zeven goals voor en maar één tegen. Dat was de knappe balans voor Oranje onder 17 na het vierlandentoernooi in Duitsland. De 1-1 tegen het gastland was daarnaast voldoende om zich te kronen tot winnaar van het toernooi.
Lees verder

Blog Onder 17: De eerste trip zit erop
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar speelt ter voorbereiding op de EK-kwalificatie een vierlandentoernooi in Duitsland. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Israël, Italië en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Nijmegen decor voor Oranjevrouwen tegen Ierland
Het Nederlands vrouwenelftal speelt op dinsdag 28 november een WK-kwalificatiewedstrijd in Nijmegen. Tegenstander in het duel dat om 20.00 uur in het Goffertstadion start, is Ierland.
Lees verder