Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 4 september 2017

Ons Oranje! Onder 18 laat tegen Denemarken tweede winst glippen

Onder 18 laat tegen Denemarken tweede winst glippen
Met een licht teleurgesteld gevoel stapte Oranje onder 18 maandagmiddag op Kastrup Airport in het vliegtuig terug naar huis. In de tweede oefeninterland tegen Denemarken hadden de Oranjetalenten de winst opnieuw voor het grijpen, maar bleven ze door een strafschop diep in blessuretijd op een 1-1 gelijkspel steken.
Lees verder

Jong Oranje tegen Schotland live op OnsOranje.nl
De EK-kwalificatiewedstrijd van Jong Oranje in en tegen Schotland is dinsdag live uitsluitend te zien op OnsOranje.nl. De livestream van het tweede duel in de kwalificatiereeks voor de eindronde van 2019 in Italië en San Marino begint om 20.30 uur.
Lees verder

Torny maakt selectie Onder 19 voor vierlandentoernooi bekend
KNVB-coach Jessica Torny reist met 21 speelsters af naar het sterk bezette vierlandentoernooi in Zwitserland. Vrouwen onder 19 treft daar van 13 tot en met 18 september de generatiegenoten van Zweden, Zwitserland en Noorwegen.
Lees verder