Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 september 2017

Ons Oranje! Onder 19 start EK-campagne in eigen land

Onder 19 start EK-campagne in eigen land
Oktober wordt weer een Oranjemaand. Naast de beslissende wedstrijden van het Nederlands elftal in de strijd om een ticket voor het WK in Rusland starten zowel de mannen als de vrouwen onder 19 hun EK-campagne in eigen land.
Lees verder

Oranjevrouwen stormen top 10 FIFA-ranglijst binnen
Het Nederlands vrouwenelftal heeft zich bij de beste tien voetballanden geschaard. Dankzij de EK-titel stijgt Nederland liefst vijf plaatsen naar de zevende plek op de FIFA-ranglijst.
Lees verder

Weg naar EK 2018 in Zwitserland start voor Vrouwen O19 in eigen land
Oktober wordt weer een Oranjemaand. Naast de beslissende wedstrijden van het Nederlands elftal in de strijd om een ticket voor het WK in Rusland starten zowel de Mannen als de Vrouwen Onder 19 in eigen land met hun EK-campagne.
Lees verder