Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 22 september 2017

Ons Oranje! Opnieuw deceptie voor CP-team tegen Ierland

Opnieuw deceptie voor CP-team tegen Ierland
Een zevende plaats is voor het nationale CP-team bij de World Championships nog het hoogst haalbare. Woensdag werd in Argentinië met 1-5 verloren van Ierland en de ploeg speelt daarmee vrijdag om plaats zeven en acht.
Lees verder

Blog Art Langeler: Dubbel gevoel
Met het uitgaan van de voorlopige selectie is de voorbereiding op de volgende cyclus interlands voor Jong Oranje begonnen. Begin oktober spelen we thuis tegen Letland en gaan we naar Oekraïne. Een beetje met een dubbel gevoel, in ieder geval bij mij.
Lees verder

Martens en Wiegman bij laatste drie FIFA Awards
Oranje-international Lieke Martens is nog in de race om 'Wereldvoetbalster van het jaar' te worden. Ook bondscoach Sarina Wiegman strijdt nog om de titel van 'Beste vrouwelijke coach'.
Lees verder