Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 september 2017

Ons Oranje! Oranje onder 19 in slotminuut naast Portugal: 2-2

Oranje onder 19 in slotminuut naast Portugal: 2-2
Een late treffer van Donyell Malen heeft het Nederlands elftal onder 19 jaar een gelijkspel tegen Portugal bezorgd. De invaller scoorde na een fraaie combinatie in de slotminuut, waardoor de oefeninterland tussen beide ploegen onbeslist bleef: 2-2. De afsluitende penaltyserie werd door de Portugezen met 6-5 gewonnen.
Lees verder

Jong Oranje gelijk tegen Engeland
Jong Oranje is de nieuwe kwalificatiereeks vrijdag begonnen met een gelijkspel tegen Engeland. De ploeg van coach Art Langeler had op De Vijverberg lange tijd het beste van het spel, maar verzuimde dit om te zetten in een overwinning. Bart Ramselaar maakte de enige Nederlandse treffer.
Lees verder

'Heel goed, maar we hadden er meer uit moeten halen'
Jeremiah St. Juste is erg blij met de manier waarop Jong Oranje vrijdag heeft gespeeld tegen Engeland (1-1), maar de aanvoerder had graag gezien dat zijn ploeg de drie punten had binnen gesleept. "Een zwak moment wordt op dit niveau direct afgestraft."
Lees verder