Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 5 september 2017

Ons Oranje! Oranjevrouwen met 23 speelsters naar Denemarken

Oranjevrouwen met 23 speelsters naar Denemarken
Bondscoach Sarina Wiegman heeft een groep van 23 speelsters samengesteld voor het oefenduel met Denemarken. De selectie kent drie potentiële internationals die nog niet in actie kwamen voor Oranje, te weten Marjolijn van den Bighelaar (Ajax), Lize Kop (Ajax) en Barbara Lorsheyd (ADO Den Haag).
Lees verder

Wiegman over het EK, Foppe, de kwalificatie en de selectie
In aanloop naar het oefenduel met Denemarken blikte bondscoach Sarina Wiegman terug op het EK, vooruit op de kwalificatiereeks richting het WK, ging ze in op de selectie, de afwezigheid van een aantal speelsters en het vertrek van Foppe de Haan uit de technische staf van de Oranjevrouwen.
Lees verder

Kaarten voor Nederland-Noorwegen nu verkrijgbaar
De kaartverkoop voor de WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands vrouwenelftal tegen Noorwegen is van start gegaan. De kersverse Europees kampioen opent de kwalificatiereeks voor het WK in 2019 op dinsdag 24 oktober in het stadion van FC Groningen.
Lees verder