Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 4 september 2017

Ons Oranje! Prijsschieten voor Onder 19 tegen EK-host Finland: 0-9

Prijsschieten voor Onder 19 tegen EK-host Finland: 0-9
Alsof ze op de kermis stonden. Het was maandag vanuit alle standen en posities prijsschieten voor het Nederlands elftal onder 19 jaar. Bij 9-0 vonden de Oranjetalenten het genoeg tegen het armetierige Finland.
Lees verder

Onder 20 beloont zichzelf wél tegen Portugal
'Ik hoop dat we onszelf tegen Portugal wel weten te belonen', verzuchtte Dwight Lodeweges na afloop van de 3-0 nederlaag tegen Engeland. Zijn ploeg had goed gespeeld, oordeelde de coach. Maar de uitslag leek een heel ander verhaal te vertellen. Vier dagen later was alles anders. Hoewel alles? Ook dit keer speelde Onder 20 op de toppen van zijn kunnen, maar nu was het resultaat er wél naar; 1-0.
Lees verder

Lodeweges: 'Opzet Elite League is geweldig'
Meer dan tevreden, dat was Dwight Lodeweges na de 1-0 overwinning op Portugal. Maar niet alleen de tweede wedstrijd van Onder 20 in de Elite League kon op zijn goedkeuring rekenen. "Ik vind dat we anderhalve wedstrijd een heel hoog niveau hebben gehaald."
Lees verder