Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 september 2017

Ons Oranje! Robben: 'Kans aangrijpen met handen en voeten'

Robben: 'Kans aangrijpen met handen en voeten'
Een terechte nederlaag. Veel meer kon aanvoerder Arjen Robben er niet van maken. "We verliezen van een ploeg die veel beter is. Dit was teveel van het goede voor ons."
Lees verder

Geflatteerde nederlaag voor Onder 20
Het Nederlands elftal voor spelers onder 20 jaar heeft donderdag met 3-0 verloren van Engeland. De ploeg van Dwight Lodeweges was lang de bovenliggende partij, maar kwam in de tweede helft met tien man voor een onmogelijke klus te staan.
Lees verder

Samenvatting Frankrijk - Nederland
Voetbalminnend Nederland hoopte op een verrassing tegen Frankrijk, net als in 2008 op het EK in Bern toen Nederland de vice-kampioen met 4-1 over de kling joeg. Tegen beter weten in zo bleek donderdagavond in het volgepakte Stade de France in Saint-Denis.
Lees verder