Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 september 2017

Ons Oranje! Robin van Persie valt af wegens knieblessure

Robin van Persie valt af wegens knieblessure
Robin van Persie verlaat het trainingskamp van het Nederlands elftal. De aanvaller van Fenerbahçe liep gisteren in het WK-kwalificatieduel met Frankrijk een knieblessure op en is zondag niet inzetbaar tegen Bulgarije. Met het vertrek van de 102-voudig international en het afvallen van Strootman, die gisteren in de ontmoeting met Frankrijk tweemaal geel kreeg, bestaat de selectie nu uit 23 spelers. Het Nederlands elftal ontmoet Bulgarije aanstaande zondag in de Amsterdam Arena. De WK-plaatsingswedstrijd begint om 18.00 uur. Voor het duel met de Bulgaren, waarvoor inmiddels 42.500 plaatsbewijzen zijn verkocht, kunnen nog kaarten worden aangeschaft via onderstaande link. De prijzen voor een ticket beginnen bij 18 euro en kinderen kunnen voor de helft van de prijs naar binnen.
Lees verder