Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 29 september 2017

Ons Oranje! Ryan Babel en Jürgen Locadia in selectie Nederlands elftal

Ryan Babel en Jürgen Locadia in selectie Nederlands elftal
Bondscoach Dick Advocaat heeft 24 spelers geselecteerd voor de belangrijke WK-kwalificatieduels tegen Wit-Rusland en Zweden. Oranje treft op 7 oktober in Minsk de Wit-Russen. Drie dagen later volgt de wedstrijd tegen Zweden in de Amsterdam Arena. Oranje moet beide duels winnen om als een van de beste nummers twee door te kunnen gaan naar de play-offs voor het WK. Nederland staat op dit moment derde in groep A, vier punten achter Frankrijk en drie achter Zweden. Het doelsaldo kan van belang zijn. De huidige nummer twee Zweden heeft een doelsaldo van +11, het doelsaldo van Nederland staat op +5. Zweden speelt naast tegen Nederland ook nog thuis tegen Luxemburg. Babel en Locadia Opvallende namen in de selectie zijn Ryan Babel en Jurgen Locadia. Babel kwam 42 keer in actie voor Oranje en scoorde daarin vijf keer. De aanvaller van Besiktas speelde zijn laatste interland op 15 november 2011 tegen Duitsland. Jurgen Locadia zat in 2016 al eerder bij de selectie maar kwam nog nooit in actie voor Oranje.  Ajax-spits Klaas Jan Huntelaar, die wel in de voorselectie was opgenomen, ontbreekt in de selectie, evenals Wesley Sneijder (OGC Nice) en Robin van Persie (Fenerbahce). Stefan de Vrij, Quincy Promes en Bruno Martins Indi ontbreken vanwege blessures.   De selectie SpelerClubNathan Aké AFC BournemouthRyan BabelBesiktasDonny van de BeekAjaxDaley BlindManchester UnitedJasper CillessenFC BarcelonaMemphis DepayOlympique LyonBas DostSporting Clube de PortugalMarco van GinkelPSVWesley HoedtSouthamptonDaryl JanmaatWatfordVincent JanssenFenerbahçeDavy KlaassenEvertonMatthijs de LigtAjaxJürgen Locadia PSVDavy PröpperBrighton & Hove AlbionKarim RekikHertha BSCArjen RobbenFC Bayern MünchenMaarten StekelenburgEvertonKevin StrootmanAS RomaKenny TeteOlympique LyonJoël VeltmanAjaxTonny VilhenaFeyenoordGeorginio WijnaldumLiverpool FCJeroen ZoetPSV
Lees verder