Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 19 september 2017

Ons Oranje! Smits leidt wederopstanding Vrouwen onder 19 in

Smits leidt wederopstanding Vrouwen onder 19 in
Vrouwen onder 19 jaar boog vrijdag tegen Zwitserland een 2-0 achterstand sensationeel om in een 2-5 overwinning. Invaller Joëlle Smits was tegen het gastland met drie doelpunten en een assist de belangrijkste pion aan Oranjezijde.
Lees verder

CP-team kansloos ten onder tegen Oekraine
Het nationale CP-team had maandag niets te vertellen tegen Oekraïne. Nederland probeerde zich in het Argentijnse San José te plaatsen voor de laatste vier van de World Championships, maar ging kansloos met 7-0 ten onder.
Lees verder

Vrouwen onder 19 sluit af met 3-1 zege op Noorwegen
Vrouwen onder 19 jaar heeft het oefentoernooi in Zwitserland maandag afgesloten met een overwinning. Noorwegen werd na een uitstekende tweede helft met 3-1 verslagen. "Voor rust speelden we te statisch, maar de tweede helft was een genot om naar te kijken", aldus KNVB-coach Jessica Torny.
Lees verder